Genç Çilek Odası Takımları Artık Yepyeni Ve Cıvıl Cıvıl

Genç Odası Takımları    7.841 Kez Görüntülnedi

Facebook ile yorum yap

Sonraki resme resmin üzerine tıklayarak geçebilirsin!
Birbirinden farklı tasarımları ile dünya çapında pazarlamasını yaptığı konseptinde şık tasarımlara imza atan dünyaca ünlü marka Çilek her yaştaki grubuna hitap eden nitelikte dekorasyonları sergilerken, bebek, çocuk ve genç odası takımlarında da bu özveriyi ortaya koyarak pazar payını bir hayli genişletmiş durumda.

Gençlerin, vakitlerinin çoğunu odalarında geçirdiğinin farkında olan  Çilek, huzur verici ve bir o kadar da dinlendirici bir iç mekan tasarımı ortaya koymuş.

Çilek genç odası takımları konfor bakımından oldukça kullanışlı, esnek, rahat ve huzur verici detaylara sahip. Ayrıca Çilek, Genç odası konseptinde önemli bir detay olan renkleri de ön planda tutmuş olmalı ki genç odası modelleri bir hayli cıvıl cıvıl görünüyor.

Özel fiyatları ile genç odası modelleri Çilek mağazalarında ve bayilerinde çoktan yerini almış durumda. Dilerseniz Çilek mağazalarına gitmeden önce aşağıda listelenen görsellere göz atın.
Reklam

İlgili Görseller

İki Kişilik Çilek Genç Odası Takımları Çift Ranzalı Kızlar İçin Pembe Renk Çilek Odası Takımı Sarı Renk Yoğunluklu Çilek Genç Odası Takımı Dekoratif Çilek Genç Odası Takımı Kırmızı Renk Çilek Odası Takımı Çilek Odası Takımları
Markalar İnceleyebileceğiniz Markalardan Bazıları
İlgili İncelemek İsteyebilirsiniz!
img-bg
10.905 Kez Görüntülendi İstikbal Diana Genç Odası Takımı
img-bg
8.983 Kez Görüntülendi İstikbal Almira Genç Odası Takımı
Aktiviteler Diğer Modaseverler Şunları İnceliyor
img-bg
52.479 Kez Görüntülendi Nike Erkek Bot Ayakkabı Modelleri
img-bg
190 Kez Görüntülendi 2019 Erkek Bere Modelleri
img-bg
4.695 Kez Görüntülendi Modagram Erkek Gömlek Modeli Peter